Sıkça Sorulan Sorular | Güden Pearl Apart Hotel

Sıkça Sorulan Sorular

Sık sorulan sorular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Otelimize giriş saati 14:00, çıkış saati ise 11:00 dir.

Otelimiz konyaaltı Plajı’na 250-300 metre mesafededir. Plaja yürüyerek 5-6 dakikada gidebilirsiniz. Otelimizin konumu en önemli özelliğidir Otelimiz konyaaltı turistik merkezinde yer alır; plaj, market, eczane, restaurant, bar, hediyelik eşya, seyahat acenteleri ve ulaşım noktaları gibi ihtiyaçlarınızın tamamı en fazla 5 dakika yürüme mesafesindedir

Otelimizin misafirler için özel otoparkı mevcuttur ve ücretsizdir. Yüksek sezonda yoğunluktan dolayı  park sorun olabilmektedir.

Otelimiz ücret karşılığı Antalya Havaalanından ve Antalya otogardan özel transfer hizmeti sağlamaktadır, transfer için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Otelimizde 0-6 yaş arası 1 çocuk ve 0-2 yaş arası bebekler ücretsizdir, diğer tüm çocuklar ücrete tabidir. 12 yaş üzeri yetişkin kabul edilir. 0-2 yaş bebekler için bebek yatağı veya park yatak mevcuttur.

Odalarda konaklayan her bir misafirin resepsiyonda kaydı oluşturulması ve kimlik ibrazı kanunen zorunludur. Kayıtlı olmayan ziyaretçilerin odaya veya otel binasına girişi yasaktır. Konaklama yapmak isteyen misafirleriniz için lütfen resepsiyona başvurun.

Evcil hayvan maalesef kabul edilmemektedir.

Otelimizde sigara içilen oda maalesef bulunmamaktadır. Sigara içmek için oda balkonunu ve otel açık alanlarını kullanabilirsiniz.

Odalarda müsaitlik olması durumunda kahvaltı saati bittikten sonra (10:00) odaları hazır hale getirmeye ve yardımcı olmaya çalışıyoruz. Ancak sabaha karşı saatlerde (08:00 ve öncesi) varış yapmanız durumunda o gecenin ücreti sizden tahsil edilir. Müsaitlik olmaması durumunda ise otelimizde bavullarınızı bırakabileceğiniz bir bavul odası  mevcuttur. Odanız hazır olana kadar rahatça havuzu kullanabilir veya plaja gidebilirsiniz. Giriş günü kahvaltı dahil değildir, çıkış günü kahvaltı dahildir.


Yarım Pansiyon konseptine açık büfe kahvaltı,Cay ve Kahve (08:00 – 10:00)  dahildir.  Kahvaltı saatleri dışında alınan yiyecekler ve içecekler ücretlidir. Otelimizde yarım pansiyon konsepti sadece belli tarihler arasında (yüksek sezon) uygulanmaktadır, bu tarihler dışında sadece oda  hizmet verilmektedir.